1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Demokrasi aldatmacası bir kez daha sahnelendi
Demokrasi aldatmacası bir kez daha sahnelendi

Demokrasi aldatmacası bir kez daha sahnelendi

Türkiye Cumhuriyeti Parlamentosu'nda kanun koymak üzere seçilecek 550 vekilin belirilendiği 7 Haziran genel seçimlerinin tekrarlandığı 1 Kasım seçimleri Ak Parti'nin kesin zaferi, HDP'nin hüsranıyla neticelendi

A+A-

Türkiye Cumhuriyeti Parlamentosu'nda kanun koymak üzere seçilecek 550 vekilin belirilendiği 7 Haziran genel seçimlerinin tekrarlandığı 1 Kasım seçimleri Ak Parti'nin kesin zaferi, HDP'nin hüsranıyla neticelendi.

Alemlerin Rabbi olan yüce Allah'a ait olan mutlak egemenlik yetkisinin kısmi çoğunluk esasına göre kullara verilmesi olan demokrasi son iki asırdır toplumları aydınlıklardan karanlıklara sürüklemeye devam etmektedir. 

Üzerine sayfalar dolusu analizler yapılabilecek olan yaşadığımız son siyasi süreç, Ak Parti'nin Pensilvanya'ya, Doğan Medyası'na ve HDP/PKK bloğuna karşı elde ettiği ezici üstünlük dış siyasette de ABD, Esed ve Esed'i destekleyen güçlere karşı elde edilmiş bir başarı olarak değerlendirilebilir. Fakat Ak Parti yüzde kaçla iktidara gelirse gelsin, mecliste olsun veya olmasın biz müslümanlar her şartta hapsedilmekte, zindanlara atılmaktayız. Bizler için değişen bir şey olmamakta. Yine annelerimizin gözü yaşlı yine çocuklarımız mahsun babalarına hasret.

Ellerimize taktığınız plastik kelepçeleri ne kadar sıksanızda sonuç olarak en fazla bileklerimizi kanatabilirsiniz, şu gerçek bilinsin ki hiçbir yöneticinin hesap vermekten kaçamayacağı o dehşetli günde bilekleri saran ateşten sicimlerin can yakıcılığı dünyevi ızdırap ve cezalarla kıyas dahi edilemez.

Fakat ilticamız ve şikayetimiz herşeyi gören ve bilen yüce Allah'tan başkasına değildir. Bedduamız bizleri inancımızdan dolayı "IŞİD"yaftasıyla etiketleyip mağdur etmeyi amaçlayanlaradır. Aziz ve hakim olan Rabbimiz'den yaşanılan tün süreçleri dünyevi anlamda hiçbir güç ve kudrete sahip olamayan müslümanlar için hayırlara vesile kılmasını talep ediyoruz.  O ki çok bağışlayıcıdır çok mermamet edendir..     

    

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
    İlgili Haberler