1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Devlet müslümanların çocuklarına el koyuyor!
Devlet müslümanların çocuklarına el koyuyor!

Devlet müslümanların çocuklarına el koyuyor!

Sakarya Emniyet Müdürlüğü'nün "IŞİD" adı altında manüpile ettiği operasyonlarda tutuklanan müslümanların çocukları için akıllara durgunluk verecek bir uygulamaya imza atılıyor .

A+A-

İslam Devleti ile hiçbir bağlantılarının olmadığı bilinen fakat basına "IŞİD militanları" şeklinde servis edilen müslümanların, çocuklarına kendi inançları doğrultusunda eğitim verdikleri için Sakarya Emniyet Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçti. 

Çocuklara el konulmasını planlayan söz konusu mercilerin gerekli hukuki(!) kılıfı bulmak için mahkemelerden talepte bulunduğu belirtildi. Müslümanların çocuklarını zor kullanarak, inanç ve düşüncelerine aykır bir şekilde laik eğitim kurumlarına göndermeyi hedefleyen yetkililerin bu zulmü ''Eğitim Tedbiri'' adı altında meşrulaştırma gayretinde oldukları belirtildi. 

6 ila 18 yaşları arasındaki çocukların öğrencilere zorla putlara saygı durmaya zorlandığı devlet okullarında eğitimleri için 'Eğitim Tedbiri' kararı için mahkemeye başvuruldu. Sakarya İl Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü görevlileri kaç kişi olduğu açıklanmayan, yakınlarının yanındaki çocuklar için ayrı ayrı eğitim tedbiri almak amacıyla Sakarya, Düzce ve İstanbul'da mahkemelere başvurdu. Yetkililer, yakınlarının yanında bulunan çocukların okullara kayıtlarının yapılması ve eğitim durumlarının takip edileceğini bildirdiler.

İnsan ürünü ideolojilerin oluşturduğu anayasal sistemleri benimsemeyenleri terör şüphelisi olarak zulm eden sistem, zulum ve tuğyanda bir kerte daha aşarak müminlerin küçük yavrularına el koymaya başladı.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin hiç bir somut delil olmadan ilk defa müslümanların kadınlarını alıkoyduğu Sakarya operasyonu ile başlayan bu zulüm dalgasına son vermesinin, yapılan hayati yanlışlardan bir anca dönülmesinin aklı selim her insan  için en isabetli karar olacağı apaçık bir hakikattir. 

Son olarak duamız, yüce Allah'ın söz konusu zulümlerde ısrar edenlerin kötülüklerinden yavrularımızı muhafaza etmesini, rahmet ve mağfireti ile muamale etmesini, ismi azamları ile katından bizlere bir yardım ulaştırmasıdır. Muhakkak O, herşeyi işiten ve bilendir...  

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
    İlgili Haberler