1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Dünya görmese de Alemlerin Rabbi olan Allah görüyor!
Dünya görmese de Alemlerin Rabbi olan Allah görüyor!

Dünya görmese de Alemlerin Rabbi olan Allah görüyor!

Haçlıların bölgedeki en önemli müttefiği Al-i Selül'ün katlettiği 43 sünni alim uluslararası kamuoyunda hiç yer bulmaz iken, sahabeye ve Aişe'ye (r.anha) söven sapık Şii din adamının infazı tüm dünya basınında geniş yer buldu.

A+A-

Haçlıların bölgedeki en önemli müttefiği Al-i Selül'ün katlettiği 43 sünni alim uluslararası kamuoyunda gündeme gelmez iken, İslam ümmetinin gökteki yıldızları sahabeye ve müminlerin annesi Aişe'ye (r.anha) alenen hakaret ve küfürler savuran sapık Şii din adamının infazı gündemdeki yerini koruyor.  

Şii/Rafizi din adamı Nemr'in asılması sonrası İran'da başlayan göstermelik sokak gösterileri ve sıradanlaşan Safevi tehditleri, "İran'dan Suud'a şok tepki" manşetleri ile haberleştirildi.

Tağutların zindanlarında işkence altındaki Sünni ilim adamlarının vahşice katledilmesinin Al'i Selül'ün saltanatını yerle bir edecek olayların fitilini ateşlemesi bekleniyor. 

Suudi Arabistan'ın önceki gün 43 Sünni alim ve davetçinin katledilmesinden daha çok dikkat çeken söz konusu Rafizi/Şii din adamının sahabelere ve Peygamber Efendimiz'in eşine hakaret ettiği, cehennemlik ve gasıb dediği bir video ortaya çıktı. 

Suudi Arabistan'ın Katif şehrinde 1959 yılında doğan Şii lider Nimr bin Nimr İran ve Suriye'de Şii mezhebine göre eğitim aldıktan sonra Suudi Arabistan topraklarına dönmüş ve burada sapık Şii inancını yayıp, açıktan Safevi İran'ın çıkarlarına hizmet eden faaliyetlere başlamıştır.

Suudi Arabistan tarafından idam edilen sapık Rafizi din adamı, Kur'an ve Sünnet'e yönelik tahrif çalışmalarını gizleyebilmek için sürekli vahdet çağrısı yapıp sahabeye hakaret eden Şii'lerin İran ve Hizbullat'ı temsil etmeyen rigid örnekler olduğunu öne sürerek takiyye yapmış, kitleleri aldatmıştır.

Şii mollaların bu ikiyüzlülüklerine her geçen gün bir yenisinin eklenmesi kuru bir vahdet söylemi ve ifrata kaçan Filistin sevdasının, Safevi İran'ın kirli ve karanlık emellerini örtmek için bir şemsiye olarak kullanıldığını ispatlıyor. 

İşte sapkın rafizi Nemr'in Kur'anda masum olduğu doğrulanan Müminlerin annesi Aişe'ye (r.anha) ve diğer sahabelere cehennemlik dediği, 3 halifeye hakaret edip hilafeti çalan gasıblar dediği, İslam inancına göre müşrik olan Ebu Talib'i onlardan üstün gördüğü konuşması;

 

 

İran ve Hizbullat yanlılarının bu tür örnekler gösterildiğinde sürekli bu kişilerin Şiileri ve Hamaney/Humeyni gibi liderleri temsil etmediği yorumu ise sadece bir aldatmacadan ibaret görülüyor. Zira İran ve Hizbullat geçen yıl müminlerin annesi Aişe'ye (r.anha) lanet okuduğu için öldürülen Rafizi din adamı sapık Şahate'yi de desteklemişti.

Türkiye'de de neredeyse her vahdet isimli sitenin İran istihbaratına hizmet eden Şii sitesi olması bir çok kişi ve kurumun dikkatinden kaçtığı görülüyor. Öte yandan vahdet ve birlik söylemini sürekli kullanan kesimlerin İran ve Hizbullat'ın Esed ile beraber Suriye'de 350 bin Irak'da ise 1 milyon kişiyi ehli sünnete mensup oldukları gerekçesiyle katletmesine sessiz kaldıkları, buna yönelik eleştirileri ise vahdete engel ve mezhepçi çığırtkanlık olarak niteledikleri görülüyor. 

Şii lider Şahate'nin konuşması

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler