1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. İslam Devleti sözcüsü Şeyh Adnani'den mesaj: 'Kininizle Geberin'
İslam Devleti sözcüsü Şeyh Adnani'den mesaj: 'Kininizle Geberin'

İslam Devleti sözcüsü Şeyh Adnani'den mesaj: 'Kininizle Geberin'

İslam Devleti sözcüsü Şeyh Ebu muhammed el-Adnani uzun bir aradan sonra "Kininizle Geberin" isimli yeni bir ses kaydı yayınladı.

A+A-

Furkan Medya Müessesesinin yayınladığı Şeyh Ebu Muhammed el-Adnani eş-Şami’nin “De ki, Kininizle geberin” isimli konuşmasının tam metnini sunuyoruz.

" Hamd;  el-Kavi ve el- Metin olan Allah’a mahsustur.

Salat ve selam; alemlere rahmet olarak gönderilen Muhammed’in (sav) üzerine olsun.

Bundan sonra;

Allah Teala şöyle dedi: “ De ki; ‘Ortaklarınızı çağırın, sonra bana tuzak kurun… Ve bana göz açtırmayın’…”

“ Şüphesiz ki, benim koruyanım (bu) Kitab’ı indiren Allah’tır. O bütün salih kullarını görüp gözetir” (A’raf 196)

Toplanın, bir araya gelin ey Haçlılar! Mürtetlerden, Rafızilerden, Ateistlerden (PKK) olan müttefiklerinizi de toplayın… Hep birlikte toplanın! İttifak kurun ve omuz omuza verin!

Her gün toplanın, plan yapın, tuzak kurup hileler düzenleyin. Toplanın, komplo kurun ve birleşin.

Mücahidler sizden korkmayacak ve çekinmeyecekler. Çünkü onlar sapa sağlam bir duvara dayanmışlar

Aziz, Hakim ve Hamid olana sığınmış, güven duyup huzur içerisindedirler. “Ayet kuluna yetmez mi?” Ve seni, ondan (Allah’tan) başkaları ile (başka ilahlar ve putlarla) korkutuyorlar. Allah kimi delalaette bırakırsa o zaman onun için bir yol gösterici yoktur. Allah kimi de hidayete erdirirse artık onu saptıracak yoktur.

“Allah mutlak güç sahibidir ve intikam alıcıdır” (Zümer 36-37)

Ey Haçlılar! Biz bu akideyle size karşı savaşıyoruz. Sizin kazanmanız ne kadar da uzak bir ihtimaldir. Her mücahid yakinen biliyor ki  kendisinin korumasını üzerine alan Rabbinin izni dışında sizin bir araya gelip toplanmanız onlara bir zarar vermez.

“ O kullarının üzerinde mutlak güç ve hakimiyet sahibidir. O Hakimdir, her şeyden haberdardır” (Enam 18)

“ O dilediği şeyi yapandır” (Hud 107)

Ey Yahudiler!

Ey Haçlılar!

Ey Ateistler!

Ey Rafıziler!

Ey Mürtedler!

Ey Sahveciler!

Ey Mücrimler!

Ey Allah’ın tüm düşmanları! Bizler yolumuzda ilerliyoruz. Rabbimizin yardımına güveniyoruz. “ De ki; öfkenizle geberin!”

Vallahi bizden, zarardan başka bir şey görmeyeceksiniz. İslam Devleti’ni sizlerin gözlerinde bir diken, boğazlarınızda bir yumru, sinelerinizde bir süngü, kalplerinizde öfke kılan Allah’a hamd olsun.

“…Öfkenizle geberin!”

Vallahi bizden şiddet ve güçlükten, yiğitlikten başka bir şey görmeyeceksiniz. İçinizden istişhadlarımızdan kurtulan, silahımızın henüz kendilerini yakalayamadığı kimseler, Allah’ın izniyle zaferimizden sonra kahırlarından ölecekler.

Ey tüm mekanlardaki Müslümanlar! Sevinin..! Devletiniz Allah’ın lütfuyla güçlenip büyüyor. Allah’ın izniyle devamlıdır ve genişliyor. Rabbinden bir bilinç ve basiret ile Allah yolunda ilerliyor. Şüphesiz ki adımlarından da emindir.

Haçlı koalisyonunun şiddetlenmesine uzak yakın herkesin İslam Devleti’nin üzerine üşüşmesine, kendisine karşı savaşmasına rağmen mücahidleri İslam Devleti’nin Horasan’a kadar genişlemesiyle daha da güçlendik. Hilafet askerlerinden olan mücahitler Horasan Eyaleti’nin ilanı için şartları yerine getirip kendilerinden istenilenleri gerçekleştirip Müminlerin emiri Halife İbrahim’e biatlarını ilan ettiler. O da biatlarını kabul etti. Faziletli Şeyh hafız Said Han’ı da Horasan Eyaleti’nin valisi tayin etti. Faziletli Şeyh Abdurrauf Hadim Ebu Talha’yı da kendisinin naibi olarak atadı. Horasandaki tüm muvahidleri, Hilafet kervanına katılmaya, parçalanma ve bölünmeyi terk etmeye çağırıyoruz.

Haydi! Devletinize tabi olun ey mücahidler!

Haydi! Hilafete... Siz ki öncülersiniz. İngilizlere, Ruslara ve Amerikalılara karşı savaştınız. Bugün önünüzde yeni bir savaş var ki, bu birleşmeyi dayatan şirki ve İslam düşmanlarını bozguna uğratan bir savaştır. Haydi Allaha gelin tevazuyla! Allah da sizleri aziz kılıp yüceltsin.

Haydi! Bu, Müslümanlar için bir fırsattır. Hala bu fırsatı kaçırmış değilsiniz, onu zayi etmeyin. İslam Devleti’nin Horasan’daki tüm askerlerini de vali Hafız Said Han’a ve vekilini dinleyip kendilerine itaat etmeye, başlarına gelecek korkunç şeylere hazırlanmaya çağırıyoruz.

Zira size karşı gruplar birleşecek, size doğrultulan tüfek ve süngüler artacak. Siz Allah’ın izniyle onlara karşı koyabilirsiniz.

Kılıçlarınızı çekin! Mızraklarınızı doğrultun! Sebat edin..! Gevşemeyin ve yumuşamayın. Ya Allah’ın kendisiyle İslam’ı ve Müslümanları izzetlendireceği bir zafer ya da mazur olarak Allah’ın karşısına kendisiyle çıkacağınız bir şehadet (sizi bekliyor)!

Bizler zaferi iki yay boyu ya da daha yakın görüyoruz. Allah’ın havli ve kuvvetiyle bu haçlı koalisyonu kırılacak ve biz Kudüs’te buluşacağız. Roma’da randevumuz var ama ondan önce Haçlılar Dabık’ta yenilgiyi tadacaklardır.

“ Onlar onu uzak görüyorlar, biz ise yakın görüyoruz” (Mearic 6-7)

Ey Haçlılar! Azgın saldırılarınız başlayalı aylar oldu. Mücahidlerin ise Allah’ın lütfuyla ancak kuvvetleri, sebatları ve zafere kesin inançları arttı. Sizin ise her geçen gün korkunuz, dehşetiniz ve güvenlik kaygınız artıyor.

Köpeğiniz Obama korkaklığından ve zayıflığından hala kara savaşında sürüklenme hususunda uyarıyor.  Zayıflık ve acziyetiniz sebebiyle hala bu kampanyada mürted Arap yöneticileri, ordularının ve sultan alimlerinden sihirbazların rolünü, önemlerini ve gerekliliğini vurguluyor. Onlara sahveleri destekleyip kendilerine yardımcı olmaya itimad ediyor. Savaşın uzun süreceğini teyit ederek zafer vaadinde (!) bulunuyor.

“ (Şeytan) onlara vaatler ediyor, onları olmadık kuruntulara düşürüyor. Oysa şeytan onlara bir aldanıştan başka bir şey vadetmez.” (Nisa 120)

Tüm bunlar size bir fayda vermeyecek. Sizi yerde görecek ve karşılayacağız. Sizi yenecek ve size saldırılar düzenleyeceğiz.

“ Bu, Allah’ın vaadidir. Allah vaadinden dönmez” (Zümer 20)

Ve ey mücahidler!

Mühimatınızı hazırlayın ve düşmanlarınız için hazırlanın. Rabbinizden yardım isteyin. Savaş neredeyse iyice kızıştı. İş çok büyük…

Ey İslam Devleti’nin askerleri!

Sizleri bu güne kadar yaşattığı ve sizleri bu işe seçtiği için Allah’a hamd edin. Sizden her biriniz doldurduğu boşluğu korusun. İslam, ondan (doldurduğunuz boşluklardan) zarara uğramasın. Hiçbir şey yapılamıyorsa en azından (dini savunma yolunda) hayatlar feda edilmeli ve canlar bu yolda ucuz kılınmalıdır.

Kafir Avrupa’da, Batı’da ve tüm mekanlardaki muvahidlere aynı çağrımızı yineliyoruz. Haçlıları kendi yurtlarında, bulundukları her yerde hedef almalarına yönelik çağrımızı ve bizler Allah’ın huzurunda; ister dinamitle, ister kurşunla, ister bıçakla, ister onların üzerine araba sürerek isterse de taşla hatta tekme yahut yumrukla da olsun bir damla da olsa Haçlı kanı akıtabileceği halde bunu yapmayan her Müslümana karşı düşman (davacı) olacağız. Sadece tek bir Müslümanın Kanada’da ve şirk Parlamentosunda ne yaptığını gördünüz. Fransa’da, Avusturalya’da ve Belçika’daki kardeşlerimizin ne yaptıklarını gördünüz. Allah hepsine rahmet etsin ve İslam adına onlara ecirlerini versin. Onların dışında da öldüren, ezen tehdit eden ve ürüten çok Müslüman var. O kadar ki Avusturalya, Kanada, Fransa, Belçika ve haçın daha başka kalelerinde haçlı ordularının seferber edildiğini gördük. Kendilerine inşallah uyarı, dehşet, korku ve güvenlik yoksunluğu hallerinin sürmesini vadediyoruz. Gelecek olan ise Allah’ın izniyle daha korkunç ve daha şiddetlidir. Daha bizden bir şey görmediniz!

Son olarak;

Muvahidler Arap yarımadasının tağutu, kutsal toprakların haininin helakı ile sevindiler. Allahu Teala’dan kendisini en kötü dönüş yeri olan cehenneme atmasını, Firavun ve Haman ile birlikte en şiddetli bir şekilde azaplandırmasını diliyoruz. Bununla birlikte diyoruz ki, onun helak olması bizim için bir şey ifade etmiyor. Zira bir tağut helak oldu, yerini başka bir tağut aldı. Onların ikisi de oyuncak… Varlıkları da yoklukları da birdir. Kutsal toprakların gerçek yöneticileri ise Yahudiler ve haçlılardır. Ne Selman ne de İbni Naif..! Allah ikisini de rezil etsin.

Allahu Tealadan Yahudi ve Haçlı köpeği Al-i Selul’u kötü alimlerden, Sapkınlık davetçilerinden, yardımcı ve destekçilerini helak etmesini, kutsal toprakların ve Muhammed’in (sav) yarımadasının kurtuluşunu acil kılmasını niyaz ediyoruz.

Bundan önce de sonra da emir Allah’ındır. Güç ve kuvvet ancak Allah iledir. "

 

Video çeviri: Şehadet.info

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum