1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. "Sakın Allah’ı Zalimlerin Yaptıklarından Habersiz Sanma!"
"Sakın Allah’ı Zalimlerin Yaptıklarından Habersiz Sanma!"

"Sakın Allah’ı Zalimlerin Yaptıklarından Habersiz Sanma!"

“Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Allah, onları ancak gözlerin dehşetle bakakalacağı bir güne erteliyor!” (İbrahim/42)

A+A-

10 Ocak Pazar akşamı Tevhid Dergisi Bursa temsilciliğine yapılan polis baskını sonucunda gözaltına alınan 4 kardeşimiz mahkeme tarafından tutuklanarak bizden koparıldı. Bizlere ağır gelse de tutuklanmaları sonucu cezaevine gönderildiler.

Onlara büyük bir sabır; bize de kelepçeli ellerine rağmen tebessümlerini eksik etmedikleri yüzlerine bakıp selam vererek ölüm gelene kadar arkalarında olduğumuzu söylemek düştü. 

2015 Temmuz ayında Ebu Hanzala Hoca’mızla beraber 3 kardeşimiz tutuklandı, Ekim ayının sonuna geldiğimizde ise yine İstanbul'da Müslümanların evleri sabaha karşı basılmak suretiyle gözaltına alınan kardeşlerimizden 4'ü tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Yaptıkları zulüm yetmemiş olsa gerek son olarak Müslümanların çocukları ile geldikleri siyer sohbeti öncesi Bursa Emniyeti'nden gelen 30 kadar TEM polisi tarafından Tevhid Dergisi Bursa temsilciliği basılarak 12 Müslüman kardeşimiz gözaltına alındı, tabi ki beraberlerinde dergi ve kitaplara birer suç unsuru(!) olarak el konuldu. 

Allah zalimleri helak etsin!

Bursa Temsilciliğinde gözaltına alınmayan onlarca kişi -çocuklar da dahil- ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. İfadeleri alınanlar daha sonra serbest bırakıldı.

Adliye süreci sonrası biri dergi yazarlarımızdan Murat Müslihan Hoca olmak üzere 4 ciğerparemiz tutuklanarak Bursa H Tipi Cezaevi'ne gönderildi.

Diyoruz ki; iyi ki cehennem var, iyi ki hesap günü var. Allah'a hamd olsun ki O (cc), yapılan tüm zulümleri en ince ayrıntısına kadar görüyor, zalimlerden hakkımızı alırken bir hardal tanesini dahi eksik bırakmayacak. Her şeyi bilen, duyan ve gören Rabbimize hamd olsun biz hâlâ aynı itikadımız ve menhecimiz üzereyiz!

Yalnızlığımızla, güçsüzlüğümüzle sana yöneliyoruz ey Rabbimiz, bize güç ver, davanı yüklenen yiğitleri sahipsiz bırakma!

Zalimlere Hud’un (as) kendi dönemindeki tağutlarına seslendiği gibi sesleniyoruz:

“...İşte ben Allah’ı şâhit tutuyorum. Siz de şâhit olun ki, ben sizin Allah’ı bırakıp da O’na ortak/şirk koştuğunuz şeylerden uzağım. Haydi hepiniz toptan bana tuzak kurun, sonra da bana göz açtırmayın. İşte ben, hem benim, hem sizin Rabbiniz olan Allah’a dayandım. Yeryüzünde bulunan hiçbir canlı yoktur ki, Allah, onun perçeminden tutmuş olmasın. Şüphesiz Rabbim dosdoğru bir yol üzerindedir.”

Bize bir gün dahi mühlet vermeyin, yapabileceğiniz tüm operasyonları yapın, bu topraklarda Tevhid davetini yok edebilmek adına elinizden ne geliyorsa yapın...

Allah aramızda hüküm verecek olandır!


"Sakın Allah’ı Zalimlerin Yaptıklarından Habersiz Sanma!" adlı video çalışmamız için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum
    İlgili Haberler